HAKKIMIZDA / Kurumsal

  Güneş Diyar Sürücü Kursu 24 yıllık başarılı tecrübesiyle Ankarada Sürücü Kursları arasında en köklü sürücü kurslarından birisidir. Sektöründe lider olma vizyonu ile sadece Kızılayda Sürücü Kursu ve çevresinden değil Ankara’nın hemen hemen her semtinden gelen siz değerli sürücü adaylarına Özel Direksiyon Eğitimi ile tam profesyonel bir hizmet vermektedir. Yenilikçi yaklaşımıyla kanun, tüzük, yönetmelik ve diğer tüm değişikliklere en hızlı şekilde uyum sağlamaktadır.

  Teori ve pratik derslerinin her aşamasında sürücü adaylarına trafik bilincini aşılayıp, usta bir sürücü olarak yetiştirmeyi ilke edinmiş uzman kadromuz, eğitimcilik vasfıyla tanınan, alanında profesyonel bir ekiptir. Teori derslerini alacağınız kursumuzda projektor ve simülatör aracı ile sanal ortamda trafiğe hazırlık eğitimi de verilmektedir. Simülatör aracı ile verilen temel eğitimle sizi gerçek trafiğe hazır hale getirdikten sonra pratik/direksiyon derslerine başlamaktayız. Böylece %93 oranına ulaşan başarımızı kanıtlamış bulunmaktayız.

  Güneş Diyar Sürücü Kursu olarak amacımız sadece size ehliyet vermek değil. Öncelikli amacımız başarı, güven ve saygı çerçevesinde, sizi en hızlı şekilde trafiğe kazandırmaktır. Çünkü zamanın değerini ve güvenin önemini biliyoruz.

 Ankara Sürücü Kursu Şubelerimizde her sınıf sürücü belgesi ile sizlerin sürücü olmasını ve sonsuz hizmetimizle sizinde önce yollarınıza, sonra dostluğunuza imzamızı atalım.


Güneş Diyar Sürücü Kursu

Güvenli Sürüş ve Güvenilir Eğitim İçin ;

İLETİŞİM